Nieuwe versie van de app beschikbaar! New version of our app available!

 

Beste ouders,

Er is een nieuwe versie van onze app beschikbaar. Deze versie is belangrijk, omdat ie sneller updates kan verwerken, makkelijker in beheer is en nog beter beveiligd is.

Het enige dat je hoeft te doen is de app eenmalig opnieuw te downloaden. In de bijlage is te zien hoe dat moet. Eerst download je de gratis app: basisschool app (in de appstore van apple voor iPhones of de playstore van Google voor Android telefoons) en vervolgens kies je onze school ('t Slingertouw dus).

Je hoeft geen nieuwe login te maken, maar je kan gewoon inloggen met bestaande login. Mocht je je wachtwoord niet meer weten dan kun je op 'reset wachtwoord' klikken.

De oude app blijft nog 1 maand naast de nieuwe app bestaan. Na die maand zal de oude app geen updates meer krijgen en zal ie verdwijnen uit de stores. Aangeraden wordt dan ook om na installatie van de nieuwe app, de oude app te verwijderen.

____________________________________________________________________________________________

Dear parents,

We have a new version of our app. This new version was necessary because it's easier to update, more easy to control and it's even safer.

The only thing you have to do is download the new app.You can read the manual in the appendix for more help. First download the free app: basisschool app (in the Apple appstore for iPhones or the Google playstore for Android phones). Than choose our school in the list (Slingertouw).

You don't have to make a new account, you can login with your current login. Forgot your password? You can always enter the 'forgot password' button.

The old app will be available (together with the new app) for one more month. After this month the old app will not be updated anymore and will disappear from the stores. After installing the new app, it's recommended to remove the old app.

 

Delen: